Навіщо робити масаж

Навіщо робити масаж, знає далеко не кожен в зв'язку з нав'язаною думкою, нібито ця процедура не потрібна або робиться в якості розваги.

Насправді, оздоровчо-профілактичні сеанси такого плану виконувалися протягом багатьох тисяч років в різних культурах на всіх материках. Особливо помилковою думкою є те, ніби відвідати масажиста можуть лише заможні люди.

Давайте розберемося, навіщо масаж робити взагалі, а потім з'ясуємо справжню його вартість.

М'язова напруга і її наслідки

Протягом доби, крім сну, м'язи людини знаходяться в постійній напрузі. Це відбувається несвідомо, навіть коли ви їдете в маршрутці або сидите на робочому місці. Ось прямо зараз зверніть увагу на трапецію (м'язи під шиєю) і дельти (плечі), вони нібито трохи підняті і зведені до центру тіла – до хребта. Якщо в дану секунду усвідомлено їх розслабити (опустити вниз), то м'язова напруга з цієї ділянки тіла зникне. Однак через якийсь час ви забудете, і напруга знову повернеться.

На жаль, контролювати це на постійній основі неможливо. У зв'язку з цим виникає маса незрозумілих проблем зі здоров'ям, іноді серйозних, аж до онкологічних захворювань. Також на тлі внутрішньом'язової напруги виникають депресії і психічні розлади, не вірите? А ви спробуйте хоча б добу ходити в розслабленому стані і простежте за своїми думками і емоціями.

Люди біжать в аптеку за антидепресантами, а згодом – за медикаментами для лікування захворювань центральної нервової системи. При цьому не розуміючи, навіщо робити масаж.

Якщо ви потрапите до професіонала, то вже після першого сеансу м'язове напруження спаде і стане настільки легко, що не захочеться виходити з цього стану. Пройшовши курс хоча б з п'яти масажів, ви оздоровитесь і перешкодите розвитку величезної кількості хвороб.

Як масаж позбавить від неприємного запаху від тіла

Як було описано вище, людина перебувати в постійній напрузі, сама того не розуміючи. Ця напруга пробуджує страх, депресію і т.д., що в результаті негативно відбивається на роботі сальних залоз. Піт починає активно виділятися, далі засихати на шкірі і забивати пори. Це в свою чергу забезпечує неприємний запах від тіла, а також відкладення ороговілого шару, що ще більше погіршує ситуацію.

Здавалося б, це дрібниця, але в такому випадку навіщо виробники дезодорантів не сильно утрудняються в підвищенні якості реклами? Вони просто знають, що люди завжди будуть купувати засоби проти неприємного запаху від тіла. Але як тут може допомогти масаж? Все просто: він прибирає внутрішньом'язову напруга і знімає ороговілий шар дерми – як результат, шкіра «дихає». Уже ці два фактори забезпечують нормальну роботу зовнішньої секреції.

Підвищення працездатності за рахунок масажу

Вранці люди заряджаються кавою або іншими більш сильнодіючими стимуляторами з метою побороти сонливість і апатію. Деякі випивають по 5-10 чашок кави на добу, щоб не заснути на роботі чи навчанні. Одна чашка кави на добу корисна, але давайте не будемо забувати, що кофеїн – сильнодіючий термогенік, який виробники спортивного харчування кладуть в передтренувальні комплекси і жироспалювачі в якості одного з базових компонентів. І настійно рекомендують приймати препарат курсами, тобто час від часу робити відпочинок. А що у випадку з людиною, яка не п'є передтренувальні комплекси або жироспалювачі? За добу вона випиває таку кількість кави, що сумарно рівносильно декільком порціям спортивних енергетиків, зрозуміло, без перерв. А кофеїн викликає залежність.

Чому саме кофеїн? Не вдаючись в біохімію, коротко можна сказати так: він стимулює певні ділянки нервової системи замість власних речовин, які повинні виділятися організмом. Якщо часто приймати кофеїн, то незабаром ці речовини перестають синтезуватися залозами тіла, і людина просто не може без кави. До речі, таким чином працюють всі наркотики.

Правильно зроблений масаж може відновити роботу залоз, що виділяють речовини, які замінили каву або інші стимулятори. А якщо ви не пили кофеїновмісні препарати, то результат буде приголомшливий: продуктивність настільки виросте, що важко навіть уявити. В цілому вже після першого масажу буде помітний ефект.

Видів масажу більше сотні, і кожен має свої позитивні особливості. Однак прийнято вважати, що масаж – забава для тих, у кого є зайві гроші. Давайте розберемося, навіщо робити масаж і скільки він реально коштує.

Реальна вартість масажних процедур

Подивіться на життєрадісних молодих людей, яким за шістдесят, і порівняйте їх з людьми похилого віку, яким за тридцять. Перші ведуть активний спосіб життя, відвідуючи тренажерний зал і дотримуючись правильного харчування. Другі вже вивчили дорогу в аптеку або до лікаря. Захворювання починаються не з тіла, а з мислення. Наші думки визначають, наскільки ми здорові.

Молоді (так звані) люди похилого віку в молодості витрачали невеликі суми на масаж або інші оздоровчо-профілактичні процедури, розуміючи, що в подальшому ця практика окупиться. Друга категорія в більшості випадків думає, що масажі – це безглузда витрата грошей. Але якби вони розуміли, скільки їм доведеться в майбутньому віддати на ліки, то та сума, яку б вони витратили на масажі, в десятки разів менше.

Мислення багатьох: купити дорого, але якісно, ​​один раз. Мислення малозабезпечених: купувати часто і дешево. На практиці, перші витрачають набагато менше коштів, купуючи якісні товари і послуги разово, тому вони і багаті. Бідні витрачають гроші на дрібниці на постійній основі – тому вони бідні.

Масаж у професіонала – це не розкіш: це турбота про своє майбутнє.

Джерело