Продаж та купівля товарів чи послуг на дошці оголошень orlada.com

orlada.com
Понедельник, 09 Февраль 2015

Як продавати безпечно на orlada.com

Тисячі оголошень публікуються на orlada.com щодня. І хоча при реєстрації всі користувачі підтверджують свою згоду дотримуватися Умов використання сервісу, ми не можемо гарантувати, що Ваш потенційний покупець буде слідувати цим правилам досконально. Тому, щоб здійснювати операції безпечно, будь ласка, слідуйте рекомендаціям, наведеним нижче.

Опис та фото. Завжди намагайтеся максимально точно описати товар, вказуючи всі його характеристики і стан. Розміщення актуального зображення товару - завжди відмінна ідея. Крім того, що, вказуючи максимальну кількість деталей, Ви зробите своє оголошення привабливим для покупців, Ви убезпечите себе від необгрунтованих претензій клієнтів щодо властивостей і якостей продукту.

Оплата і доставка. Зручні форми оплати та варіанти доставки істотно підвищують шанси успішного закриття угоди. Тим не менш, не варто йти на поводу у потенційного покупця, пропонуйте ті варіанти, в яких Ви максимально впевнені. Якщо ж Ви домовилися про передоплати або оплати банківським переказом, почекайте, поки гроші не надійдуть на Ваш рахунок, після чого сміливо відправляйте товар.

Також, при відправленні товару або кур'єрською поштовою службою, подбайте про акуратній упаковці посилки з метою уникнення можливих пошкоджень.

Особисті дані. Немає ніякої об'єктивної необхідності в тому, щоб надавати потенційному споживачу вичерпну інформацію про себе. Більш того, слід пам'ятати, що певну інформацію не варто розголошувати ні в якому разі: ідентифікаційні дані банківських карток і рахунків, онлайн-гаманців та інше. Саме це і є основною метою для зловмисників.

Якщо в процесі використання orlada.com Ви зіткнулися з чимось підозрілим або виявилися жертвою шахраїв, будь ласка, дайте нам знати. Ми турбуємося про те, щоб зробити сервіс безпечним для всіх користувачів.

Створити свій магазин на сайті orlada Ви зможете тут. Створити свій інтернет магазин можна безкоштовно після реєстрації.

Як безпечно купувати

Здійснювати швидкі та якісні покупки - це і є те, чого ми хочемо добитися для кожного з користувачів orlada.com. Тим не менше, якщо Ви вже знайшли потрібний товар або послугу і готові здійснити операцію, не поспішайте, ознайомтеся з рекомендаціями, які допоможуть визначити, наскільки ризикованою може бути Ваша угода.

Опис товару або послуги. Обов'язково звертайте увагу на те, наскільки детально продавець описує товар або послугу, чи надає він фотографії, вказує чи актуальний стан товару (особливо це стосується товарів, що були у вжитку). Відзначте також безпосередньо оформлення оголошення, всі поля з інформацією та контактними даними заповнені коректно.

Настійно рекомендуємо Вам обговорити всі особливості товару і його характеристик перед покупкою, а не після неї. Не соромтеся задавати будь-які ваші питання щодо товара. Для чесного продавця це також буде хорошим сигналом про зацікавленість покупця.

Ціна. Будьте особливо уважні, якщо ви зіткнулися з підозріло низькою ціною на товар. Часто це може означати не те, що Вам пощастило знайти дуже вигідна пропозиція, а випадок шахрайства.

Оплата і доставка. Це умови угоди, які повинні цікавити Вас насамперед. Чудово, якщо у Вас є можливість вибрати варіант особистої зустрічі, що істотно спростить як передачу товару, так і його оплату.

Якщо ж оплата і доставка будуть відбуватися будь-якими іншими способами, наполягайте на варіантах, які є найбільш прийнятними для Вас. Крім того, не виплачуйте великі суми вперед і не піддавайте себе ризику.

Пильність. В цілому, при вчиненні правочину, намагайтеся звертати увагу і на інші непрямі ознаки, які можуть застерегти Вас від прийняття невірного рішення. Наприклад, якщо продавець наполягає на швидкому завершенні угоди, подумайте, що змушує його поспішати.

Також, не видаляйте листування з продавцем. Зберігайте всі повідомлення, вони можуть виявитися корисними в разі якихось непорозумінь. Крім того, слід зберігати документи, що підтверджують оплату та доставку.

Якщо в процесі використання orlada.com Ви зіткнулися з чимось підозрілим або виявилися жертвою шахраїв, будь ласка, дайте нам знати. Ми турбуємося про те, щоб зробити сервіс безпечним для всіх користувачів.

orlada.com являє собою інформаційну платформу і не втручається в приватні угоди між продавцями і покупцями. Ми не відповідаємо за оплату і доставку, а також за якість товарів та послуг, запропонованих користувачами ресурсу.

Всі остаточні домовленості та деталі угоди узгоджуються контрагентами безпосередньо, без участі orlada.

Також пам'ятайте, що ми не приймаємо участі у фінансових розрахунках користувачів, не маємо можливості їх контролювати і гарантувати. Тому, не піддавайтеся на провокації можливих шахраїв щодо того, що orlada яким-небудь чином несе відповідальність за фінансові платежі.

Ми ще раз звертаємо Вашу увагу, що найбезпечнішим способом оплати є особиста зустріч і передача оплати продавцю безпосередньо після перевірки якості і стану товару.