Відчини мені вікно, я летітиму мов пташка,
Щоб не бачити тебе, бо без тебе дуже важко.
Поламав мої ти крила, але я повір не здамся,
Полечу від тебе я, якби ти та й не старався.
Цінуйте кожен день, який життя дарує,
І не шукайте тих, хто зовсім не цінує.
І бережіть кохання, воно ж бо не повторне,
Бо те, що ми втрачаем, доля не поверне.
Плине місяць наді мною, темрява окутала,
Я без тебе ніч не сплю, все чекала, думала.
Моє серце там де ти, і душа з тобою,
Лише тіло забери, стану знов собою.
Часом хочеш зрозуміти, чи то сон, чи справжнє,
Чи Господь не жартував, чи буде так завжди.
Я Молитвою попрошу, щоб ти поруч був,
І як я тебе люблю, щоб ти не забув.